ارائه پیشرفت طرح ملی مقابله با گردوغبار در نشست سراسری مدیران کل ستادی و استانی سازمان حفاظت محیط‌زیست مورخ 97/07/11

 

صبح روز چهارشنبه مورخ 97/07/11 نشست سراسری مدیران کل ستادی و استانی سازمان حفاظت محیط‌زیست با حضور در محل سالن همایش‌های سازمان حفاظت محیط‌زیست برگزار گردید. طی جلسه مذکور پس از تلاوت قرآن و خیر مقدم و سخنرانی جناب سرهنگ محمدخانی و آقای مهندس کیاکجوری، جناب آقای دکتر باقرزاده (مدیر محترم دفتر اکوسیستم‌های تالابی سازمان حفاظت محیط‌زیست) سیاست‌های کلی سازمان در حفاظت از تالاب‌ها را تشریح نمودند. سپس جناب آقای دکتر آبشت (مدیرطرح حفاظت از تالاب‌های ایران) ضمن معرفی رویکردهای مدیریت زیست‌بومی در حفاظت از تالاب‌ها، گزیده‌ای از نتایج دوره آموزشی در سرعین را ارائه کردند.

در گام بعدی جناب آقای مهندسی الیاسی (مدیر پروژه محترم طرح مقابله با گردوغبار از موسسه پژوهشی، مهندسی راهبرد دانش پویا) ضمن معرفی طرح مقابله با گردوغبار، به ارائه خلاصه‌ای از وضعیت پیشرفت مطالعات و تشریح وضعیت و عملکرد استان‌ها به تفکیک پرداختند.

در انتهای جلسه جناب آقای مهندس ظهرابی (معاون محترم طبیعی و تنوع‌زیستی سازمان حفاظت محیط‌زیست) ضمن جمع‌بندی مباحث مطرح‌شده به سیاست‌های کلی سازمان حفاظت محیط‌زیست در حوزه محیط طبیعی را تشریح نمودند.

 

 

      
   

 

 

 

 

 

 

  زمينه‌‌هاي فعاليت

  • برنامه‌ريزي، بهينه‌سازي و مهندسي سيستم‌هاي آبي با ديدگاه جامع و يكپارچه
  • برنامه‌ريزي، مديريت و مهندسي ارزش (آموزش، پياده‌سازي و اجرا)

         ادامه مطلب ...

   اصول

  • صداقت و رعايت اخلاق حرفه‌اي
  • پويايي، انعطاف‌پذيري و فراگيري مستمر دانش
  • مطالعه و پژوهش دقيق قبل از تصميم‌گيري و هرگونه اقدام عملي

        ادامه مطلب ...

    منشور اخلاقي و حرفه‌اي مؤسسه

  • انجام كارهاي تخصصي (به‌ويژه كارهايي كه به حل مشكلات مردم مي‌انجامد) را نعمتي بزرگ مي‌دانيم و در این زمینه همواره در تلاش براي عمل به وظيفه انساني خود هستيم.

          ادامه مطلب ...