برگزاری جلسات هم‌اندیشی مطالعات برنامه‌ریزی ارزش منابع و مصارف طرح‌های سیروان

 

 

جلسات هم‌اندیشی مطالعات برنامه‌ریزی ارزش منابع و مصارف طرح‌های سیروان در روزهای 24 و 25 اردیبهشت‌ماه 1397 در سنندج برگزار شد.

در این جلسات که به منظور ارایه نتایج اولیه مطالعات یاد شده و اخذ دیدگاه‌ها و پیشنهادات ذی‌ربطان طرح برگزار گردید، نمایندگان کارفرمای طرح (شرکت آب منطقه‌ای کردستان) و همچنین نمایندگانی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان، سازمان جهاد کشاورزی استان، شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان، شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی کردستان و تیم مشاور ارزش حضور داشتند.

بدین منظور و در جلسه نخست هم‌اندیشی که در روز 24 اردیبهشت در محل شرکت آب منطقه‌ای کردستان برگزار گردید، نتایج مطالعات برآورد نیاز آبی شرب، کشاورزی و صنعت استان و همچنین سناریوهای توسعه استان در هریک از بخش‌ها (صنعت، کشاورزی و خدمات) توسط مشاور ارزش ارایه شد. در جلسه دوم که بدین منظور در روز 25 اردیبهشت‌ماه و در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان در شهر سنندج برگزار گردید، پس از بررسی روش‌شناسی و نتایج مطالعات برآورد نیاز آبی بخش صنعت و معدن استان کردستان، نسبت به بحث و تبادل نظر در خصوص نتایج مطالعات و همچنین، اخذ نظرات و دیدگاه‌های مدیران و کارشناسان این سازمان جهت تکمیل و تدقیق مطالعات اقدام گردید و مقرر شد تا این نقطه‌نظرات توسط تیم مشاور ارزش در نتایج نهایی مطالعات مد‌نظر قرار گیرد.

 

 

 
     

 

 

 

 

 

  زمينه‌‌هاي فعاليت

  • برنامه‌ريزي، بهينه‌سازي و مهندسي سيستم‌هاي آبي با ديدگاه جامع و يكپارچه
  • برنامه‌ريزي، مديريت و مهندسي ارزش (آموزش، پياده‌سازي و اجرا)

         ادامه مطلب ...

   اصول

  • صداقت و رعايت اخلاق حرفه‌اي
  • پويايي، انعطاف‌پذيري و فراگيري مستمر دانش
  • مطالعه و پژوهش دقيق قبل از تصميم‌گيري و هرگونه اقدام عملي

        ادامه مطلب ...

    منشور اخلاقي و حرفه‌اي مؤسسه

  • انجام كارهاي تخصصي (به‌ويژه كارهايي كه به حل مشكلات مردم مي‌انجامد) را نعمتي بزرگ مي‌دانيم و در این زمینه همواره در تلاش براي عمل به وظيفه انساني خود هستيم.

          ادامه مطلب ...