برگزاری کارگاه مهندسی ارزش تامین منابع آب شرب درازمدت ساری از طریق ارزیابی زیست‌محیطی سد زارم‌رود

 

کارگاه مهندسی ارزش مطالعات "تامین منابع آب شرب درازمدت ساری از طریق ارزیابی زیست‌محیطی سد زار‌م‌رود" در روزهای 21 و 22 فروردین‌ماه 1397 در سالن همایش‌های سازمان حفاظت محیط زیست در تهران برگزار شد.

در این کارگاه که با حضور عوامل طرح، شامل کارفرما (شرکت آب منطقه‌ای مازندران)، مشاور طراح و مشاور ارزیابی زیست‌محیطی طرح، ذی‌ربطان پروژه (سازمان حفاظت محیط زیست، ادارات کل محیط زیست و منابع طبیعی استان مازندران و...) و همچنین تیم مشاور ارزش، شامل راهبر مطالعه، تسهیلگر، کمک‌تسهیلگر، کارشناسان فنی و تیم کارشناسان خبره برگزار گردید، فازهای مختلف کارگاه مهندسی ارزش با موفقیت به انجام رسیده و در نهایت از مجموع 237 ایده پیشنهادی تیم مهندسی ارزش، در فاز ارزیابی کارگاه تعداد 20 ایده با اخذ امتیازات لازم جهت بررسی بیشتر فنی و اقتصادی در فاز توسعه انتخاب شدند.

لازم به ذکر است که تیم مهندسی ارزش طرح زارم‌رود پیشتر و در روز 21 بهمن‌ماه 1396 به‌منظور آشنایی هرچه بیشتر با ابعاد و زوایای مختلف طرح، از محدوده مورد مطالعه و همچنین ساختگاه پیشنهادی احداث سد زارم‌رود بازدید نمود.

 

    

 

 

 

 


  

 

   

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

  زمينه‌‌هاي فعاليت

  • برنامه‌ريزي، بهينه‌سازي و مهندسي سيستم‌هاي آبي با ديدگاه جامع و يكپارچه
  • برنامه‌ريزي، مديريت و مهندسي ارزش (آموزش، پياده‌سازي و اجرا)

         ادامه مطلب ...

   اصول

  • صداقت و رعايت اخلاق حرفه‌اي
  • پويايي، انعطاف‌پذيري و فراگيري مستمر دانش
  • مطالعه و پژوهش دقيق قبل از تصميم‌گيري و هرگونه اقدام عملي

        ادامه مطلب ...

    منشور اخلاقي و حرفه‌اي مؤسسه

  • انجام كارهاي تخصصي (به‌ويژه كارهايي كه به حل مشكلات مردم مي‌انجامد) را نعمتي بزرگ مي‌دانيم و در این زمینه همواره در تلاش براي عمل به وظيفه انساني خود هستيم.

          ادامه مطلب ...