برگزاری جلسه هم‌اندیشی مسایل آب استان کردستان و طرح‌های انتقال آب این استان

 

جلسه هم‌اندیشی مسایل آب استان کردستان و طرح‌های انتقال آب این استان در محل شرکت مدیریت منابع آب ایران در تهران برگزار شد.

هدف از برگزاری این جلسه، بررسی مشکلات و چالش‌های آبی استان کردستان و همچنین، ابعاد و زوایای مختلف طرح‌های انتقال آب این استان در مقیاس استانی و ملی بوده است.

در جلسه مذکور که با حضور جناب آقای مهندس سیاری (معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی شرکت مدیریت منابع آب ایران) و خانم دکتر ترابی (مشاور معاون آب و آبفای وزیر نیرو) برگزار گردید، مباحثی پیرامون منابع و مصارف آب استان کردستان، مشکلات آب این استان در بخش‌های شرب، صنعت و کشاورزی، پتانسیل‌های توسعه استان و ملاحظات فنی، اقتصادی، اجتماعی و... طرح‌های انتقال آب آزاد به قوچم (با هدف تامین آب قروه و دهگلان و بررسی امکان تامین آب همدان از سامانه فوق) و ژاوه به سورال (با هدف تامین نیازهای محدوده قروه و دهگلان) مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه، مشاورین طرح‌های مذکور نیز آخرین نتایج مطالعات خود را ارایه نمودند و سپس ایده‌هایی در خصوص بهبود طرح‌های یاد شده با هدف افزایش توجیه‌پذیری و درآمد طرح، ایجاد رضایت اجتماعی و... توسط حاضرین در جلسه ارایه گردید.

 

 

 

 

 

 

 


  

 

   

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

  زمينه‌‌هاي فعاليت

  • برنامه‌ريزي، بهينه‌سازي و مهندسي سيستم‌هاي آبي با ديدگاه جامع و يكپارچه
  • برنامه‌ريزي، مديريت و مهندسي ارزش (آموزش، پياده‌سازي و اجرا)

         ادامه مطلب ...

   اصول

  • صداقت و رعايت اخلاق حرفه‌اي
  • پويايي، انعطاف‌پذيري و فراگيري مستمر دانش
  • مطالعه و پژوهش دقيق قبل از تصميم‌گيري و هرگونه اقدام عملي

        ادامه مطلب ...

    منشور اخلاقي و حرفه‌اي مؤسسه

  • انجام كارهاي تخصصي (به‌ويژه كارهايي كه به حل مشكلات مردم مي‌انجامد) را نعمتي بزرگ مي‌دانيم و در این زمینه همواره در تلاش براي عمل به وظيفه انساني خود هستيم.

          ادامه مطلب ...