برگزاری جلسات هم‌اندیشی حل مسایل استان کردستان با محوریت آب

 

جلسات هم‌اندیشی ذی‌ربطان "مطالعات برنامه‌ریزی ارزش منابع و مصارف طرح‌های سیروان" با هدف حل مسایل استان کردستان با محوریت آب در روزهای 17 لغایت 19 مهرماه 1396 در سنندج برگزار شد.

در این سلسله جلسات، ضمن طرح مسایل و مشکلات بخش‌های مختلف استان و بررسی راهکارهای حل این مسایل با محوریت بخش آب، رویکرد مطالعات برنامه‌ریزی ارزش منابع و مصارف طرح‌های سیروان تبیین و از ذی‌ربطان طرح خواسته شد تا با ارایه اطلاعات و دیدگاه‌های خود به پیشبرد این مطالعات جهت نیل به اهداف مدنظر طرح، یاری رسانند. در این جلسات نمایندگان شرکت آب منطقه‌ای کردستان، سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، سازمان برنامه و بودجه استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، شهرداری سنندج و استانداری کردستان حضور داشتند و نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با موضوع طرح ارایه نمودند.

همچنین، مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تیم مشاور ارزش جهت آشنایی هرچه بیشتر با ابعاد و زوایای مختلف طرح در روز 18 مهرماه از محدوده طرح شامل مسیر سامانه‌های انتقال آب آزاد به قوچم و ژاوه به سورال، سدهای مخزنی آزاد، قشلاق، گاوشان و ساختگاه سد نی‌آباد و اراضی پایین‌دست آن، بازدید نمود.

 

 

 

   

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

  زمينه‌‌هاي فعاليت

  • برنامه‌ريزي، بهينه‌سازي و مهندسي سيستم‌هاي آبي با ديدگاه جامع و يكپارچه
  • برنامه‌ريزي، مديريت و مهندسي ارزش (آموزش، پياده‌سازي و اجرا)

         ادامه مطلب ...

   اصول

  • صداقت و رعايت اخلاق حرفه‌اي
  • پويايي، انعطاف‌پذيري و فراگيري مستمر دانش
  • مطالعه و پژوهش دقيق قبل از تصميم‌گيري و هرگونه اقدام عملي

        ادامه مطلب ...

    منشور اخلاقي و حرفه‌اي مؤسسه

  • انجام كارهاي تخصصي (به‌ويژه كارهايي كه به حل مشكلات مردم مي‌انجامد) را نعمتي بزرگ مي‌دانيم و در این زمینه همواره در تلاش براي عمل به وظيفه انساني خود هستيم.

          ادامه مطلب ...