برگزاری کارگاه هم‌اندیشی حوزه معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران پروژه تدوین نقشه راه معاونت آموزش سازمان حمل‌ونقل و ترافیک

 

روز چهارشنبه مورخ 96/06/01 کارگاه یک‌روزه‌ی هم‌اندیشی حوزه معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با حضور مسئولان آموزش حوزه حمل‌ونقل مناطق 22گانه شهر تهران و نمایندگان سازمان‌های زیرمجموعه معاونت حمل‌ونقل شهرداری در محل پارک آموزش ترافیک منطقه 4 برگزار گردید.

این کارگاه به‌منظور ارائه اهداف، فرآيند و كليات پروژه؛ ارزيابي عوامل داخلی و خارجی استراتژیک (تحليل SWOT) و تدوين، ارزيابي و اجماع بر روي چشم‌انداز معاونت آموزش سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک با مشاركت ذينفعان برگزار شد.

طی کارگاه مذکور پس از تلاوت قرآن و افتتاحيه و خوش‌آمدگویی مسئول آموزش منطقه 4، خلاصه نتایج مطالعات تاکنون توسط دکتر اشرفی و مهندس رسولی از مشاور راهبرد دانش پویا ارائه گردید. پس از بازدید از مجموعه پارک ترافیک منطقه 4 و ارائه فعالیت‌های آموزشی در حال انجام در این پارک، روش‌شناسی کارگاه توسط دکتر اشرفی ارائه گردید و با مشارکت اعضای حاضر در کارگاه عوامل داخلي و خارجي مؤثر در حوزه آموزش ترافیک امتیازدهي شد. در انتهای کارگاه ضمن ارائه مبانی و چشم‌اندازهای پیشنهادی مطالعات برای معاونت آموزش سازمان توسط نماینده مشاور راهبرد، اعضای حاضر در کارگاه به بررسی چشم‌اندازهای پیشنهادی پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

  زمينه‌‌هاي فعاليت

  • برنامه‌ريزي، بهينه‌سازي و مهندسي سيستم‌هاي آبي با ديدگاه جامع و يكپارچه
  • برنامه‌ريزي، مديريت و مهندسي ارزش (آموزش، پياده‌سازي و اجرا)

         ادامه مطلب ...

   اصول

  • صداقت و رعايت اخلاق حرفه‌اي
  • پويايي، انعطاف‌پذيري و فراگيري مستمر دانش
  • مطالعه و پژوهش دقيق قبل از تصميم‌گيري و هرگونه اقدام عملي

        ادامه مطلب ...

    منشور اخلاقي و حرفه‌اي مؤسسه

  • انجام كارهاي تخصصي (به‌ويژه كارهايي كه به حل مشكلات مردم مي‌انجامد) را نعمتي بزرگ مي‌دانيم و در این زمینه همواره در تلاش براي عمل به وظيفه انساني خود هستيم.

          ادامه مطلب ...