برگزاری جلسه پیش‌مطالعه مهندسی ارزش شبکه‌های فرعی آبیاری و زهکشی اراضی پایاب سامانه گرمسیری استان ایلامجلسه پیش‌مطالعه مهندسی ارزش شبکه‌های فرعی آبیاری و زهکشی اراضی پایاب سامانه گرمسیری استان ایلام با حضور عوامل طرح، تیم مشاور ارزش و کارشناسان مدعو و مستقل برگزار شد.

در این جلسه که در روز یکشنبه 31 اردیبهشت‌ماه 1396 در محل مؤسسه جهاد توسعه در تهران برگزار گردید، ابعاد و زوایای مختلف طرح‌های شبکه فرعی سامانه گرمسیری در محدوده استان ایلام مورد بررسی قرار گرفت و مشاورین طرح اطلاعاتی در خصوص پیشینه مطالعاتی پروژه و تغییرات آن در مطالعات بازنگری طرح، ارایه نمودند.

در این جلسه علاوه بر نمایندگان و مدیران مجری طرح، رییس و معاون آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام و جمعی دیگر از مسئولین ذی‌‎ربط حضور داشتند و به بیان دیدگاه‌های خود در ارتباط با مسایل طرح پرداختند. 

در جلسه فوق مقرر شد تا اطلاعات و گزارشات تکمیلی توسط مشاور طرح در اختیار تیم مهندسی ارزش قرار گیرد. همچنین، برنامه زمان‌بندی کارگاه مهندسی ارزش طرح با توافق حاضرین در جلسه تعیین گردید.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

  زمينه‌‌هاي فعاليت

  • برنامه‌ريزي، بهينه‌سازي و مهندسي سيستم‌هاي آبي با ديدگاه جامع و يكپارچه
  • برنامه‌ريزي، مديريت و مهندسي ارزش (آموزش، پياده‌سازي و اجرا)

         ادامه مطلب ...

   اصول

  • صداقت و رعايت اخلاق حرفه‌اي
  • پويايي، انعطاف‌پذيري و فراگيري مستمر دانش
  • مطالعه و پژوهش دقيق قبل از تصميم‌گيري و هرگونه اقدام عملي

        ادامه مطلب ...

    منشور اخلاقي و حرفه‌اي مؤسسه

  • انجام كارهاي تخصصي (به‌ويژه كارهايي كه به حل مشكلات مردم مي‌انجامد) را نعمتي بزرگ مي‌دانيم و در این زمینه همواره در تلاش براي عمل به وظيفه انساني خود هستيم.

          ادامه مطلب ...