برگزاری جلسه بررسی گزارش نهایی مطالعات برنامه‌ریزی ارزش خطوط لوله نفتی و شانتینگ‌یارد بندر خلیج فارس

 

جلسه بررسی گزارش نهایی مطالعات برنامه‌ریزی ارزش خطوط لوله نفتی و شانتینگ‌یارد بندر خلیج فارس در روز چهارشنبه 15 دی‌ماه 1395 در تهران برگزار شد.

در این جلسه که با حضور نمایندگان کارفرما (سازمان بنادر – ستاد تهران و بندر شهیدرجایی)، مشاورین طرح، سرمایه‌گذار بندر و کارشناسان راه‌آهن جمهوری اسلامی برگزار شد، مشاور ارزش نتایج مطالعات و گزینه‌های نهایی طرح را ارایه نمود و سپس اعضای تیم به بررسی گزارش نهایی و گزینه‌های ارایه شده پرداختند.

در نهایت، براساس نظرات تیم، تعداد 11 گزینه، شامل 3 گزینه در ارتباط با بهبود یا جایگزینی طرح مبنا در بخش شانتینگ‌یارد و ارتباط ریلی، 2 گزینه در ارتباط با بهبود طرح مبنا در بخش‌های خشکی و دریایی و 6 گزینه نیز در ارتباط با بهبود یا ارتقای ظرفیت اسکله‌های موجود و احداث اسکله‌های جدید در بندر خلیج‌فارس، بررسی و به تصویب اعضای تیم رسید.

در پایان جلسه، کلیات طرح و نتایج مطالعات مورد توافق تیم قرار گرفت و مقرر گردید تا هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری جلسه کارگروه مطالعات مهندسی ارزش سازمان بنادر و دریانوردی و بررسی نهایی گزینه‌های پیشنهادی تیم صورت گیرد.

 

 

  

 

 

 

 

  زمينه‌‌هاي فعاليت

  • برنامه‌ريزي، بهينه‌سازي و مهندسي سيستم‌هاي آبي با ديدگاه جامع و يكپارچه
  • برنامه‌ريزي، مديريت و مهندسي ارزش (آموزش، پياده‌سازي و اجرا)

         ادامه مطلب ...

   اصول

  • صداقت و رعايت اخلاق حرفه‌اي
  • پويايي، انعطاف‌پذيري و فراگيري مستمر دانش
  • مطالعه و پژوهش دقيق قبل از تصميم‌گيري و هرگونه اقدام عملي

        ادامه مطلب ...

    منشور اخلاقي و حرفه‌اي مؤسسه

  • انجام كارهاي تخصصي (به‌ويژه كارهايي كه به حل مشكلات مردم مي‌انجامد) را نعمتي بزرگ مي‌دانيم و در این زمینه همواره در تلاش براي عمل به وظيفه انساني خود هستيم.

          ادامه مطلب ...